Itallap/Árlista

Csapolt sör

Csapolt Sör0,2l / 0,4l / 1l
Hopfanatic Nohoplimit (8,5%) (Komlórgia egy üvegben. 5 féle magas minőségű komló adja ezen sör kiemelkedő aromáját. Magas alkoholtartalma jól rejtőzködő, nem tolakodó. Kekszes, mézes, narancsos, bodzás jegyek teszik különlegessé ezt az IPA-t.)690 / 1190 / 2790
Hopfanatic White Hops (6%) (Búza tematikájú fesztiválon született ez a sör. Bajor búza alapokon egy amerikai komlós itóka. Banános, észteres mellett, citrusos és grapefruitos jegyek teszik kellemessé a sörözéseket.)690 / 1190 / 2790
Hopfanatic Belma (6%)690 / 1190 / 2790
HopTop Midnight Express (6%)

NITRO-VAL CSAPOLVA!

Igazi, hamisítatlan fekete sör, bársonyos, krémes
habbal! Hidegen pörkölt, kávés és füstös illatok, ízek
jellemzik, majd ahogy lassan enged fel a hidegségéből,
úgy jönnek elő az enyhén csokoládés ízek.
690 / 1190 / 2790
Horizont Hazy Queen (6%) (A gyümölcsösen komlós, illatos hatás érdekében rengeteg Galaxy, Citra és Mosaic komlót használtunk, a sört pedig kétszer is hidegkomlóztuk, így alakult ki a végeredmény. Reméljük Ti is annyira fogjátok szeretni mint mi!)690 / 1190 / 2790
Horizont Gentle Bastard (6,5%)
(4 féle amerikai komlóval készített IPA)
690 / 1190 / 2790
Synthesis Meggy (4,7%) (A népszerű gyümölcs kategória jeles képviselője. Könnyed Belga stílusú gyümölcsbomba, 4,7% alkohollal. A 2017 es Alltech Craft Beer Világvesreny bronzérmes söre gyümölcsös sör kategóriában.)690 / 1190 / 2790
Uradalmi IPArozs (6%)
(Az IPArozs (Rye IPA) a közkedvelt IPA kategória rozzsal főzött változata)
690 / 1190 / 2790
Yeast Ultraside Pineapple Edition (9%)690 / 1190 / 2790
0,3l / 0,5l /1l
HopTop Lager (5,5%) (Igazán könnyed, sallangmentes lager, minőségi alapanyagokból, kraftosítva, amire már régóta várt mindenki!)690 / 990 / 1980

Craft

Fajta0,33l
Reketye Kwanzaa 0,75l3990
Reketye RHDKZ! 0,75l3990
Bodri Optimus Stout1690
Horizont Tennessee2490
Horizont Caribbean2490
Reczer & Dimbo Sabotage1190
Reczer T301190
Reczer Easy Peasy1490
Fehér Nyúl Ipaly Paradiso1190
Fehér Nyúl White Passion1190
Fehér Nyúl White Stag1190
Fehér Nyúl Rafa1190
Fehér Nyúl Russian Imperial Stout1690
Sörműves Kezek Double P1190
Reketye Super Lemon1190
Space Next Matcha Ale1190
Hoppá Red Velvet1190
Hoppá Base Jump1190
Hopfanatic Angry Beast1490
Hopfanatic Waimea1190
Zentus Tropical Kitty1190
Zentus Double Kitty1190
Zenzus Galactic Kitty1190
Zentus Weizen1190
Rothbeer Gingermeister1190
Hedon Vertigo1190
Hedon Indian Summer1190
Hedon Credo1190
Hedon IPA Colada1190
Hedon Aunt Mary Cherry 1190
Hedon Johnny Firpo1190
Hedon Charlie Firpo 0,5l1590
HopTop Cékla1190
HopTop Ivory1190
HopTop Unemployed Coffee1190
HopTop Ceylon Buddy1190
Mad Scientist Rákóczi Túrós1990
Mad Scientist Szilvás Gombóc1990
Mad Scientist Aprication1990
Mad Scientist Irsai Olivér1990
Mad Scientist OGA1690
Mad Scientist HVIT1690
Mad Scientist SVART1690
Mad Scientist Black Mass1690
Mad Scientist Hungry for Apples1690
Mad Scientist Your Weekend Lover1690
Mad Scientist Mango Bay1190
Ninka Popstar "Gluten Free"1190
Ninka Big Apple "Gluten Free"1990
Ninka Cherry Bomb "Gluten Free"1190
Ninka Midday "Gluten Free"1190
Ugar Stróman1190
Monyo Nut to Butt1190
Monyo&Boti Ma Chérie1490
Balkezes Grey Joy1190
Balkezes Coffee Bagoly1190
Balkezes Bagoly 1190
Balkezes Pheromon1690
Vandál Wilibo IPL
(Indian Pale Lager)
1190
Yeast Superside1190
Yeast Westside1190
Yeast Suiside1490
Yeast Dasistside1190
Dimbo Milk Shake
1190
Dimbo Punch Line Brut IPA1190
TuffBuzz Worldwild1490
Krois German Pils1190
Corner Plum1190
Horizont Double Gentle Bastard1190
Horizont Rebel Berry1190
Horizont Lisicza1190
Horizont Double Hazy Queen1190
Horizont Morning Joe1190
First Mexicano1190
First Son of Mango1190
First Boogie1190

Nemzetközi üveges

Nemzetközi Üveg 
Bernard Lager1090
Bernard Amber1090
Bernard Dark1090
Primator Lezak590
Primator Premium790
Primator Weizen890
Somersby Alma590
Somersby Áfonya590
Bitburger Drive 0%890

Üdítő

ÜdítőÁr
Fever-Tree Premium Indian Tonic Water790
Hell450
Pepsi350
Pepsi Black350
Sch. Narancs350
Canada Dry350
7Up350
Tonic350
Tropicana Narancs350
Tropicana Barack350
Tropicana Alma350
Tropicana Ananász350
Lipton Barack350
Lipton Citrom350
Lipton Zöld350
Szentkirályi Mentes290
Szentkirályi Dús290
Szóda / dl100

Limonádé

Limonádé3dl / 5dl
Klasszikus690 / 890
Eper790 / 990
Mangó790 / 990
Bodza Uborka790 / 990
Levendula Menta790 / 990
Yuzu790 / 990

Kávé

KávéÁr
Ristretto350
Espresso350
Hosszú Kávé350
Americano350
Cappuccino390
Cafe Latte450

Tea

Althaus Tea 
Jasmine Ting Yuan790
Green Himalajian790
Assam Meleng790
Imperial Earl Grey790
Ginger Breeze790
Wildkirsche790
Palm Beach790
Almond Pie790
Lemongrass790

Pezsgő

Pezsgőüveg
Irium Rose Gold 0,2l1290
Irium Gold 0,2l1290
Irium Platinum 0,2l1290
Irium Pink Gold Limited Edition 0,75l4790
Hungaria Extra Dry 0,75l4990
Hungaria Irsai Olivér 0,75l4990

Koktél

KoktélÁr
Blue Bikini1490
Green Hawaiian1690
Blue Lagoon1490
Confusion1490
Cuba Libre 1290
Daiquiri1290
Long Island Iced Tea1890
Mexicola1290
Mojito1290
Canadian Mojito1390
Pina Colada1690
Strawberry Colada1690
Fuego Colada1690
Riccocone1690
Swimming Pool1690
Tropical Tina1690
Aperol Spritz1290
Testarossa990
Screwdriver1290
Tom Collins1290
Speed1690
Jager Bumm1290
Jack&Pepsi1190
Tequila Sunrise1490
Hugo1290
Whisky Sour1290
Dragonfly1990
Pink Cadilac1290
Cucumber Dream1290
Malibu1290
Anax Imperator1990
Green Dragon1990
Multivitamin1990
Moscow Mule1990
Vodka Sour Mango1490
Shot Koktélok
Bloody Brain990
Blue Tequila990
Kamikaze990
Fireball1990
Sperma990
Wildfire (4db-os)6490
Északi Fény1990
Red Galaxy1990
Alkoholmentes Koktélok
Shirley Temple990
Atomic Cat990
Bora Bora990
Roy Rogers990
Pina Colada1090
Strawberry Colada1090
Mojito990

Bor

Bordl / 0,75 üveg
Varga Fehér190 / -
Varga Rosé190 / -
Varga Vörös190 / -
Nyakas Irsai390 / 2890
Dúzsi Rosé390 / 2890
Mészáros Cab. Sav.490 / 3590

Fröccs

FröccsökArányÁr
Fehér/Rosé
Kis Fröccs1dl Bor 1 dl Szóda240
Hosszúlépés1dl Bor 2dl Szóda290
Nagyfröccs2dl Bor 1dl Szóda430
Háziúr4dl Bor 1dl Szóda810
Házmester3dl Bor 2dl Szóda670
Viceházmester2dl Bor 3dl Szóda530
Sport Fröccs1dl Bor 4dl Szóda390
Nyakas Irsai Olivér
Nyakas Kis Fröccs1dl Bor 1 dl Szóda440
Nyakas Hosszúlépés1dl Bor 2dl Szóda490
Nyakas Nagyfröccs2dl Bor 1dl Szóda830
Nyakas Háziúr4dl Bor 1dl Szóda1610
Nyakas Házmester3dl Bor 2dl Szóda1270
Nyakas Viceházmester2dl Bor 3dl Szóda930
Nyakas Sport Fröccs1dl Bor 4dl Szóda590
Dúzsi Rose
Dúzsi Kis Fröccs1dl Bor 1 dl Szóda440
Dúzsi Hosszúlépés1dl Bor 2dl Szóda490
Dúzsi Nagyfröccs2dl Bor 1dl Szóda830
Dúzsi Háziúr4dl Bor 1dl Szóda1610
Dúzsi Házmester3dl Bor 2dl Szóda1270
Dúzsi Viceházmester2dl Bor 3dl Szóda930
Dúzsi Sport Fröccs1dl Bor 4dl Szóda590

Röviditalok

Rövidital2cl4cl
Wyborowa490790
Absolut 1006901190
Beluga9901790
Malibu590790
Bacardi Superior690890
Sailor Jerry7901290
Matusalem Gran Reserva 159901690
Ron Zacapa14902490
Hennessy Fine De Cognac9901890
Beefeater590890
Plimouth Original8901290
Libellis Premium Gin9901490
Monkey 4714902490
Johnnie Red 590790
Jim Beam590790
Jack Daniels690990
Jameson690990
Jameson Stout7901190
Jameson IPA7901190
Laphroaig11901990
Nikka from the Barrel 51,4%14902490
Fuego Valyrio
"Game of Thrones"
9901490
Olmeca Blanco690990
Olmeca Gold690990
Panyolai Kajszibarack7901190
Panyolai Érlelt Szatmári Szilva7901190
Panyolai Aranyalma7901190
Tatratea 72%7901190
Tatratea 62%7901190
Tatratea 52%7901190
Tatratea 42%7901190
Unicum690990
Unicum Szilva690990
Jagermeister590790
Bailey's690990

Rágcsa

RágcsaÁr
Lay's (Többféle ízben)450
Mogyoró390
Szotyi290
Ropi290

Lepény

LepényÁr
Extra1190
Sonkás Sajtos1190
Kolbászos1190
Zöldfűszeres Csirkeragus1190
Csilis Marharagus1190
Parajos Fetás1190
preloader