First Sup Bro
DDH Single Hop New England IPA.
A mindmáig nehezen elérhető, kb. két éve nemesített Sabro komlófajta egy, a komlók között is egyedi íz- és illatvilágot képvisel: trópusi gyümölcsös, enyhén kókuszos jegyeit szerettük volna mi is minél jobban kiemelni, így lett új IPA-nk Single Hop - vagyis csak a Sabro-t használtuk, méghozzá nem is keveset.
DDH, vagyis duplán hidegkomlózott - a szokásos 8-9 gramm/liter komlómennyiség helyett ezúttal 24 grammot használtunk literenként, hogy minél intenzívebben meg lehessen ismerni a Sabro komló sajátosságait.
Mindezt pedig szeparálatlanul, szűretlenül hagytuk, hogy a New England IPA-khoz illő módon, sűrűn, szinte gyümölcslészerűen omoljon a szinte okkersárga sörünk a pohárba.
ABV: 6,8%
IBU: 58
First Craft Beer

A Kurucz fivérek missziója 2010 óta a minőségi magyar sör.
Évek óta azon dolgoznak, hogy a saját szervezésű fesztiválokkal fórumot teremtsenek a minőségi magyar sörnek és ez által minél több emberrel megismertessék az ízgazdag és illatos sörök sokszínű világát.
„7 éve járjuk a világ vezető craft beer főzdéit és Fesztiváljait, tanulunk a legjobbaktól és missziónkká vált hogy ezt a tudást arra használjuk fel, hogy a tökéletes minőségű, ízgazdag, illatos söröket elérhetővé tegyük a magyar fogyasztók számára.”
Tökéletességre való törekvés
“Szenvedélyes emberek vagyunk, szenvedéllyel gondolunk a sörre. Azon dolgozunk évek óta, hogy a fogyasztók is így érezzenek a sörök iránt.”
A tökéletes, elsőosztályú sör csakis megalkuvás nélkül állítható elő! Egy craft beer sörfőzde a termékeit folyamatosan fejleszti és a nagyüzemmel ellentétben nem a maximális profitszerzésre törekszik, hanem a tökéletességre. Ennek többek közt egyszerre feltételei a legszigorúbb higiéniai előírások, a csúcsminőségű alapanyagok, a professzionális technológia.
Kövess minket!
Kövess a FACEBOOK-on minket! Kövess az INSTAGRAM-on minket! Kövess a YOUTUBE-on minket!Fogyaszd kedvenc sörödet stílusosan egy One Beer pohárból!